Retrohome

Prodej a restaurování nábytku a bytových doplňků. Retrohome se zaměřuje zejména na Funkcionalismus a Art Deco – Halabala, Slezák, Vichr, ÚP závody, chromový nábytek.
cz   en
|
|

Komplet - gauč Gottwald, křesla Mücke-Melder , lampa C Slezák.

Originální zrenovovaný komplet, gauč Gottwald s křesly Mücke - Melder a lampou C Slezák.

Gauč:

Dřevěné doplňky - odstín světlý ořech, povrch ručně leštěná šelaková politura. Původní chrom na tomto gauči je téměř stoprocentní. Po celou dobu byl používán v bytě, tudíž bez rzi a většího poškození vlivem špatného skladování. Veškeré polštáře na tomto gauči jsou z nového materiálu skládané ze tří vrstev (tužší jádro a dvě měkčí vrstvy). Matrace odpovídají dnešním potřebám, co se pohodlí a kvality týče. Starý nevyhovující pružinový rošt je nahrazen lamelovým roštem. Područky a podhlavník lze dle potřeby různě kombinovat. Na gauč byla použita velmi kvalitní potahová látka. Každý potah je opatřen zipem, aby bylo možné jej sejmout a dát odborně vyčistit.

Rozměry:

 délka 190 cm

 výška 80 cm

 šířka  90 cm

 

Křesla:

Nové čalounění původní technikou péra, povrchová úprava područek, ručně leštěná šelaková politura. Použita kvalitní potahová tkanina.

Lampa:

Lampa C funkcionalismus, výrobce SlezákMateriál: sesazenka  ořechová dýha. Leštěná šelakovou politurou světlý citron, chrom ve velmi dobrém stavu, opotřeben běžným užíváním.Nová elektroinstalace, opletený drát, keramicko-mosazná objímka, bakelitová zástrčka.Nové pergamenové stínidlo, které propouští příjemné světlo. Lampa se dá natáčet dle potřeby.Lampa je po kompletní renovaci.

Rozměry:

Výška nastavitelná – nejvýše 168 cm, nejméně 148 cm

Délka opleteného kabelu 2 m. 

rezervace

Cena: 0 Kč

Číslo produktu: 00191

Potřebujete-li více informací, nebo jste se rozhodli tento produkt zakoupit, napište nám pomocí tohoto formuláře.
Budeme Vás obratem kontaktovat.